BAV70
BAV70
ПроизводительPAKER
Партномер производителяBAV70
ОписаниеDiodes PAKER BAV70
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | PAKER |
| Вес | 0.032 |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 70V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6ns |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
| Reverse Leakage Current | 2.5uA |
