3225D561KJ
3225D561KJ
ПроизводительJUXING
Партномер производителя3225D561KJ
ОписаниеCircuit Protection JUXING 3225D561KJ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | JUXING |
| Вес | 0.435 |
| Capacitance | 50pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 504V~616V |
| Allowable Voltage (DC) | 460V |
| Maximum Energy | 16J |
| Clamping Voltage | 920V |
| Rated Wattage | - |
| Peak Current | 400A |
| Typical Capatitance | 50pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 350V |
| Energy | 16J |
| Maximum DC Volts | 460V |
| Maximum AC Volts | 350V |
