PC307-24G-X
PC307-24G-X
ПроизводительPicker Components
Партномер производителяPC307-24G-X
ОписаниеRelays Picker Components PC307-24G-X
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сигнальные реле |
| Производитель | Picker Components |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ |
| Contact Material | Silver + Gold Plated |
| Contact form | One set changeover: 1C (SPDT - changeover) |
| Maximum Switching Voltage | 125V@AC;60V@DC |
| Operate Time | 5ms |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 5ms |
| Maximum Switching Current | 1A |
| Switching Voltage(Max) | 125V@AC;60V@DC |
| Switching Current(Max) | 1A |
