PC323-12L-X
PC323-12L-X
ПроизводительPicker Components
Партномер производителяPC323-12L-X
ОписаниеRelays Picker Components PC323-12L-X
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сигнальные реле |
| Производитель | Picker Components |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+90℃ |
| Contact Material | AgNi + Gold plated |
| Contact form | 2 Form C: 2C (DPDT-CO) |
| Maximum Switching Voltage | 250V@AC;220V@DC |
| Operate Time | 4.5ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 1.5ms |
| Maximum Switching Current | 2A |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC;220V@DC |
| Switching Current(Max) | 2A |
