SCM-20R3.2-16N0.5R
SCM-20R3.2-16N0.5R
ПроизводительEast Electronics
Партномер производителяSCM-20R3.2-16N0.5R
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors East Electronics SCM-20R3.2-16N0.5R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | East Electronics |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency range | 0Hz~20kHz |
| Rated power | 500mW |
| Diameter (φD) | 20mm |
| Resonant Frequency | 850Hz |
| Rated Impeance | 16Ω |
