HA1003
HA1003
ПроизводительQH MICRO-E
Партномер производителяHA1003
ОписаниеAmplifiers/Comparators QH MICRO-E HA1003
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Усилители специального назначения |
| Производитель | QH MICRO-E |
| Вес | 0.2 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 3.8V |
| Amplifier Type | Transimpedance Amplifier |
| Voltage - Supply | 3V~3.8V |
| Quiescent Current(Iq) | 3200000nA |
| Gain Bandwidth Product | 200MHz |
