HD1001
HD1001
ПроизводительQH MICRO-E
Партномер производителяHD1001
ОписаниеMotor Driver ICs QH MICRO-E HD1001
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | QH MICRO-E |
| Вес | 0.014 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 5V |
| Number of Drivers | 1 |
| Features | Under Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 1ns |
| Fall Time | 1ns |
| Propagation Delay tpHL | 3ns |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Propagation Delay tpLH | 3ns |
| Peak Output Current(source) | 7A |
| Input Logic Level - High | 1.7V~2.6V |
| Quiescent Current(Iq) | 300uA |
| Input Voltage (Vin) | 5V |
