420211A
420211A
ПроизводительGreat Wall Precision
Партномер производителя420211A
ОписаниеInstrumentation/Meter Great Wall Precision 420211A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мультиметр |
| Производитель | Great Wall Precision |
| Вес | 1 |
| Resistance | 400Ω/4kΩ/40kΩ/400kΩ/4MΩ/400MΩ |
| Display Type | Digital |
| working temperature | - |
| Appearance Type | Handheld |
| DC voltage | 400mV/4V/40V/400V/1000V |
| Measurement Function | AC Voltage; AC Current; Duty Cycle; Temperature; Capacitance; Resistance; DC Voltage; DC Current; Frequency |
| Maximum Reading | 3999.0 |
| Data Hold | Supported |
| Range Conversion Method | Automatic |
| Backlight Display | Supported |
| Product Type | - |
| AC Voltage | 4V/40V/400V/750V |
| Clamp Size | - |
| Special Feature | NCV; Diode Test; Relative Value; True RMS Value; Continuity Test |
