420212A
420212A
ПроизводительGreat Wall Precision
Партномер производителя420212A
ОписаниеInstrumentation/Meter Great Wall Precision 420212A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мультиметр |
| Производитель | Great Wall Precision |
| Вес | 1 |
| Resistance | 600Ω/6kΩ/60kΩ/600kΩ/6MΩ/600MΩ |
| Display Type | Digital |
| working temperature | - |
| Appearance Type | Handheld |
| DC voltage | 600mV/6V/60V/600V/1000V |
| Measurement Function | AC Voltage; AC Current; Duty Cycle; Temperature; Capacitance; Resistance; DC Voltage; DC Current; Frequency |
| Maximum Reading | 5999.0 |
| Data Hold | Supported |
| Range Conversion Method | Automatic |
| Backlight Display | Supported |
| Product Type | - |
| AC Voltage | 6V/60V/600V/750V |
| Clamp Size | - |
| Special Feature | NCV; Diode Test; Relative Value; True RMS Value; Continuity Test |
