O 19,200000-JSO22D1AC-D-2V3-T3-N-D
O 19,200000-JSO22D1AC-D-2V3-T3-N-D
ПроизводительJauch Quartz
Партномер производителяO 19,200000-JSO22D1AC-D-2V3-T3-N-D
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Jauch Quartz O 19,200000-JSO22D1AC-D-2V3-T3-N-D
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Программируемые осцилляторы |
| Производитель | Jauch Quartz |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 2.5V~3.3V |
| Output Type | HCMOS;LVCMOS |
| Frequency | 19.2MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±20ppm |
| Supply Current(Max) | 7.6mA |
