O 24,000000-JSO22D1AC-D-1,8-T3-N-D
O 24,000000-JSO22D1AC-D-1,8-T3-N-D
ПроизводительJauch Quartz
Партномер производителяO 24,000000-JSO22D1AC-D-1,8-T3-N-D
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Jauch Quartz O 24,000000-JSO22D1AC-D-1,8-T3-N-D
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Программируемые осцилляторы |
| Производитель | Jauch Quartz |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 1.8V |
| Output Type | HCMOS;LVCMOS |
| Frequency | 24MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±20ppm |
| Supply Current(Max) | 6.5mA |
