A222Y20V16
A222Y20V16
ПроизводительNicomatic
Партномер производителяA222Y20V16
ОписаниеConnectors Nicomatic A222Y20V16
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | Nicomatic |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -65℃~+200℃ |
| Voltage Rating (Max) | 600V |
| Current Rating (Max) | 2.5A |
| Contact Plating | Gold |
| Pitch | 1mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 1mm |
| Number of Holes | 20P |
| Insulation Height | 4.4mm |
| Mounting Type | Direct Insert |
