OWMB-1295P-24-5
OWMB-1295P-24-5
ПроизводительOle Wolff Electronics Inc.
Партномер производителяOWMB-1295P-24-5
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Ole Wolff Electronics Inc. OWMB-1295P-24-5
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Ole Wolff Electronics Inc. |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency | 2.4kHz |
| Operating Voltage | 3V~7V |
| Diameter (φD) | 12mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
