OWMB-505020S-40-12D
OWMB-505020S-40-12D
ПроизводительOle Wolff Electronics Inc.
Партномер производителяOWMB-505020S-40-12D
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Ole Wolff Electronics Inc. OWMB-505020S-40-12D
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Ole Wolff Electronics Inc. |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 2V~5V |
| Diameter (φD) | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
