OWMB-858530S-27-25
OWMB-858530S-27-25
ПроизводительOle Wolff Electronics Inc.
Партномер производителяOWMB-858530S-27-25
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Ole Wolff Electronics Inc. OWMB-858530S-27-25
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Ole Wolff Electronics Inc. |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 2V~4V |
| Diameter (φD) | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
