OWPB-909018S-40-03
OWPB-909018S-40-03
ПроизводительOle Wolff Electronics Inc.
Партномер производителяOWPB-909018S-40-03
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Ole Wolff Electronics Inc. OWPB-909018S-40-03
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Ole Wolff Electronics Inc. |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 25V |
| Diameter (φD) | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 77dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
