EL860AS1(TA)
EL860AS1(TA)
ПроизводительEverlight Elec
Партномер производителяEL860AS1(TA)
ОписаниеOptoisolators EVERLIGHT EL860AS1(TA)
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Everlight Elec |
| Вес | 0.881 |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 50mA |
| Load Voltage | 600V |
| Forward Voltage | 1.5V |
