ELM440A(TA)(BMS)-VG
ELM440A(TA)(BMS)-VG
ПроизводительEverlight Elec
Партномер производителяELM440A(TA)(BMS)-VG
ОписаниеOptoisolators EVERLIGHT ELM440A(TA)(BMS)-VG
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Everlight Elec |
| Вес | 0.231 |
| Turn-off time | 200us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| load current | 120mA |
| Load Voltage | 400V |
| Forward Voltage | 1.5V |
