CSHC205-0602A001R1AA
CSHC205-0602A001R1AA
ПроизводительGREENCONN
Партномер производителяCSHC205-0602A001R1AA
ОписаниеConnectors GREENCONN CSHC205-0602A001R1AA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | GREENCONN |
| Вес | 2.26 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Holes Structure | 2x6P |
| Row Spacing | 2.54mm |
| Number of Holes | 12P |
| Mounting Type | Standing paste |
