4148/E6
4148/E6
ПроизводительMOT
Партномер производителя4148/E6
ОписаниеDiodes MOT 4148/E6
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | MOT |
| Вес | 0.026 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 855mV@10mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 5uA@75V |
