PS9553L3-E3-AX
PS9553L3-E3-AX
ПроизводительCEL
Партномер производителяPS9553L3-E3-AX
ОписаниеOptoisolators California Eastern Laboratories PS9553L3-E3-AX
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | CEL |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 500mA |
| Power Dissipation | 250mW |
| Data Rate | - |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| CMTI(kV/us) | 15kV/us |
| Voltage - Supply | 10V~30V |
| High Level Delay Time | 650ns |
| Low Level Delay Time | 650ns |
| Input threshold current | 5mA |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.56V |
