CMT-TIT8243A
CMT-TIT8243A
ПроизводительCISSOID
Партномер производителяCMT-TIT8243A
ОписаниеMotor Driver ICs CISSOID CMT-TIT8243A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | CISSOID |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 12V~18V |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Fall Time | 40ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 10A |
| Peak Output Current(source) | 10A |
| Input Voltage (Vin) | 12V~18V |
