CMT-TIT8244A
CMT-TIT8244A
ПроизводительCISSOID
Партномер производителяCMT-TIT8244A
ОписаниеMotor Driver ICs CISSOID CMT-TIT8244A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | CISSOID |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Ta) |
| Supply Voltage | 12V~18V |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | IGBT;MOSFET |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 10A |
| Peak Output Current(source) | 10A |
| Input Voltage (Vin) | 12V~18V |
