225-2-6-GF-NL
225-2-6-GF-NL
ПроизводительRDI
Партномер производителя225-2-6-GF-NL
ОписаниеConnectors RDI 225-2-6-GF-NL
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | RDI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 250V |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Contact Plating | Gold |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 2.54mm |
| Number of Holes | 12P |
| Insulation Height | 8.51mm |
| Mounting Type | Direct Insert |
