DSR200BA60
DSR200BA60
ПроизводительSanRex Corporation
Партномер производителяDSR200BA60
ОписаниеDiodes SanRex Corporation DSR200BA60
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SanRex Corporation |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Rectified Current | 200A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.3V@200A |
| Reverse Voltage (Vr) | 600V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 300ns |
| Reverse Leakage Current | 200mA@600V |
