FRS150BA50
FRS150BA50
ПроизводительSanRex Corporation
Партномер производителяFRS150BA50
ОписаниеDiodes SanRex Corporation FRS150BA50
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SanRex Corporation |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Rectified Current | 150A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.3V@150A |
| Reverse Voltage (Vr) | 500V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 200ns |
| Reverse Leakage Current | 150mA@500V |
