FRS200CA120
FRS200CA120
ПроизводительSanRex Corporation
Партномер производителяFRS200CA120
ОписаниеDiodes SanRex Corporation FRS200CA120
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SanRex Corporation |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Rectified Current | 200A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.8V@200A |
| Reverse Voltage (Vr) | 1.2kV |
| Reverse Recovery Time (trr) | 350ns |
| Reverse Leakage Current | 10mA@1200V |
