NAU88L21YG
NAU88L21YG
ПроизводительNuvoton Tech
Партномер производителяNAU88L21YG
ОписаниеAmplifiers/Comparators NUVOTON NAU88L21YG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Аудио усилители |
| Производитель | Nuvoton Tech |
| Вес | 1.11 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 28mW×2@32Ω;33mW×2@16Ω |
| Speaker Channels | 2-Channel |
| Type | Class G |
| Input Type | Differential;Single-Ended |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 90dB |
| Voltage - Supply | 1.62V~1.98V |
| Number of Inputs | 2 Single-Ended Inputs + 2 Differential Input Pairs |
| Signal to noise ratio | 105dB |
