FHBD-SS020G1NBWL-FA4
FHBD-SS020G1NBWL-FA4
ПроизводительSUPERIOR ELECTRIC
Партномер производителяFHBD-SS020G1NBWL-FA4
ОписаниеConnectors SUPERIOR ELECTRIC FHBD-SS020G1NBWL-FA4
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | SUPERIOR ELECTRIC |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+125℃ |
| Current Rating (Max) | 750mA |
| Contact Plating | Gold |
| Pitch | 1mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 1mm |
| Number of Holes | 20P |
| Insulation Height | 2mm |
| Mounting Type | Standing paste |
