FHMD-DA004G1NBON-G
FHMD-DA004G1NBON-G
ПроизводительSUPERIOR ELECTRIC
Партномер производителяFHMD-DA004G1NBON-G
ОписаниеConnectors SUPERIOR ELECTRIC FHMD-DA004G1NBON-G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Женские головки |
| Производитель | SUPERIOR ELECTRIC |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+125℃ |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Contact Plating | Gold |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 2.54mm |
| Number of Holes | 4P |
| Insulation Height | 8.5mm |
| Mounting Type | Direct Insert |
