DR702QAQFN32
DR702QAQFN32
Производительanalogysemi
Партномер производителяDR702QAQFN32
ОписаниеMotor Driver ICs analogysemi DR702QAQFN32
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | analogysemi |
| Вес | 0.135 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Under Voltage Protection;Over Current Protection;Over Temperature Protection |
| load type | MOSFET |
| Driven Configuration | Full-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 500mA |
| Peak Output Current(source) | 250mA |
| Input Logic Level - Low | 0V~800mV |
| Input Logic Level - High | 1.5V~5.25V |
| Quiescent Current(Iq) | 5.5mA |
| Input Voltage (Vin) | 5.5V~45V |
