INA102ASOIC8
INA102ASOIC8
Производительanalogysemi
Партномер производителяINA102ASOIC8
ОписаниеAmplifiers/Comparators analogysemi INA102ASOIC8
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Приборные усилители |
| Производитель | analogysemi |
| Вес | 0.11 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 4V~38V |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 2.5uV |
| Output Current | - |
| Current - Input Bias(Ib) | 1nA |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 104dB |
| Rail to Rail | - |
| Gain Bandwidth Product(GBP) | - |
| Number of Circuits | - |
| Input Offset Voltage Drift (Vos TC) | 0.02uV/°C |
| Output Type | - |
| Supply Current | 1.56mA |
| -3db Bandwidth | 1.3MHz |
