INA202ASOIC8
INA202ASOIC8
Производительanalogysemi
Партномер производителяINA202ASOIC8
ОписаниеAmplifiers/Comparators analogysemi INA202ASOIC8
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Приборные усилители |
| Производитель | analogysemi |
| Вес | 0.147 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 4V~38V |
| Voltage - Input Offset(Vos) | 3.5uV |
| Current - Input Bias(Ib) | 1nA |
| Common Mode Rejection Ratio (CMRR) | 110dB |
| Input Offset Voltage Drift (Vos TC) | 0.05uV/°C |
| Supply Current | 1.56mA |
| -3db Bandwidth | 1.3MHz |
