B3395
B3395
ПроизводительCOMIX
Партномер производителяB3395
ОписаниеOffice Supplies COMIX B3395
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Скрепка для бумаги |
| Производитель | COMIX |
| Вес | 46 |
| Colour | Blue |
| texture of material | Plastic |
| Specifications | Weight: 26.47g |
| Adaptation | B3397 supplementary clip (10.5×16×5mm) |
| Paper clip thickness | 40 pages/80g |
