CD4094BD
CD4094BD
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регистры сдвига |
| Производитель | Sungine |
| Вес | 1.01 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Type | Tri-State |
| Clock Frequency | 8MHz |
| Function | Serial-to-Parallel |
| Series | CD4 |
| Voltage - Supply | 3V~15V |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Propagation Delay | 95ns@15V,50pF |
