CD4093BP
CD4093BP
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули приемопередатчиков IrDA |
| Производитель | Sungine |
| Вес | 0.094 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Number of Channels | 4;2 |
| Supply Voltage | 3V~18V |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Logic Type | NAND Gate |
| Logic Family | CD4 |
| Logic Gate Type | With Non-Gate |
| Propagation Delay | 40ns@15V,50pF |
| Output Logic Level - Low | 50mV |
| Output Logic Level - High | 4.95V~5V;9.95V~10V;14.95V~15V |
