GBI7250TJBR
GBI7250TJBR
ПроизводительGOSEMICON
Партномер производителяGBI7250TJBR
ОписаниеMotor Driver ICs GOSEMICON GBI7250TJBR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | GOSEMICON |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Supply Voltage | 4.5V~20V |
| Number of Drivers | 1 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 9ns |
| Fall Time | 6ns |
| Propagation Delay tpHL | 13ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 5A |
| Propagation Delay tpLH | 13ns |
| Peak Output Current(source) | 5A |
| Input Logic Level - Low | 950mV~1.1V |
| Input Logic Level - High | 2.3V~2.6V |
| Quiescent Current(Iq) | 30uA |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~20V |
