GBI7254SMBR
GBI7254SMBR
ПроизводительGOSEMICON
Партномер производителяGBI7254SMBR
ОписаниеMotor Driver ICs GOSEMICON GBI7254SMBR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | GOSEMICON |
| Вес | 0.18 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Supply Voltage | 4.5V~24V |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 8ns |
| Fall Time | 6ns |
| Propagation Delay tpHL | 15ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 5A |
| Propagation Delay tpLH | 14ns |
| Peak Output Current(source) | 5A |
| Input Logic Level - Low | 900mV~1.2V |
| Input Logic Level - High | 1.9V~2.35V |
| Quiescent Current(Iq) | 124uA |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~24V |
