GBI7256NMCR
GBI7256NMCR
ПроизводительGOSEMICON
Партномер производителяGBI7256NMCR
ОписаниеMotor Driver ICs GOSEMICON GBI7256NMCR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | GOSEMICON |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Supply Voltage | 4.5V~20V |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 8.5ns |
| Fall Time | 6.5ns |
| Propagation Delay tpHL | 13ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Whether the isolation | Non-isolated |
| Peak Output Current(sink) | 5A |
| Propagation Delay tpLH | 13ns |
| Peak Output Current(source) | 5A |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~20V |
