DS9601D8
DS9601D8
ПроизводительDSTECH
Партномер производителяDS9601D8
ОписаниеMotor Driver ICs DSTECH DS9601D8
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | DSTECH |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Supply Voltage | 4.5V~5.5V |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | - |
| Feature | - |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 8ns |
| Fall Time | 4ns |
| Propagation Delay tpHL | 35ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Whether the isolation | - |
| Peak Output Current(sink) | 2A |
| Propagation Delay tpLH | 20ns |
| Peak Output Current(source) | - |
| Quiescent Current(Iq) | 80uA |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~5.5V |
