DS9801BS6
DS9801BS6
ПроизводительDSTECH
Партномер производителяDS9801BS6
ОписаниеPower Management (PMIC) DSTECH DS9801BS6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Устройства защиты от перенапряжений (SPD) |
| Производитель | DSTECH |
| Вес | 0.053 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Features | Overcurrent Protection;Short-Circuit Protection;Overvoltage clamping protection;Soft-start;Thermal Protection;Undervoltage lockout |
| FET Type | Integrated FET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Lines | 1 |
| Voltage Rating | 2.2V~36V |
| Trigger Current | 3A |
| Reset Voltage | - |
| Peak impulse voltage | 4.3V |
| Install | - |
| RDS(on) | 100mΩ |
