DB3
DB3
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триггерные диоды |
| Производитель | LangJie |
| Вес | 0.227 |
| Breakover Current (Ibo) | 100uA |
| Output Voltage | 5V |
| Leak Current | 10uA |
| Operating Junction Temperature Range | -40℃~+125℃ |
| Breakover Voltage VBO(Range Value) | 28V~36V |
| Rise Time(tr) | 1.5us |
| Dynamic Breakover Voltage | 5V |
| Breakover Voltage VBO(Typ) | 32V |
