99-4040-576
99-4040-576
Производительbaty
Партномер производителя99-4040-576
ОписаниеInstrumentation/Meter baty 99-4040-576
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Вольт-амперметр |
| Производитель | baty |
| Вес | 1 |
| Function | AC Voltage; AC Current; Power Factor; Reactive Power; Active Power; Phase; Phase Sequence Discrimination; Apparent Power; Frequency |
| Display Type | Digital |
| Appearance Type | Single Clamp |
| Data Hold | Supported |
| AC Voltage | 0-600V |
| Clamp Size | 80mm×80mm |
| AC Current | 0mA-1200A |
| Communication Method | - |
