99-4040-479
99-4040-479
Производительbaty
Партномер производителя99-4040-479
ОписаниеInstrumentation/Meter baty 99-4040-479
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измеритель последовательности фаз |
| Производитель | baty |
| Вес | 1 |
| Function | Open Circuit Location Finding; Positive Phase Detection; Live Wire Inspection; Live Wire Identification; DC Line Break Detection; Simple Electrical Check; Line Maintenance; Phase Loss Detection; Reverse Phase Detection |
| Frequency range | 45-65Hz |
| Display Type | Analog Type |
| AC Voltage | 70-1000V |
| Clampable Wire Size | 10-40mm |
