TS1901304
TS1901304
Производительtalboys
Партномер производителяTS1901304
ОписаниеInstrumentation/Meter talboys TS1901304
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прибор для проверки безопасности |
| Производитель | talboys |
| Вес | 1 |
| Type | 绝缘电阻 |
| Display Type | 数字式 |
| Test Mode | - |
| Insulation Resistance Test Range | 0-99.9GΩ |
| AC Output Voltage Range | 30V-600V |
| Leakage Current Test Range | - |
| Frequency Measurement Range | - |
| AC Current Test Range | - |
| Resistance Test Range | - |
| DC Output Voltage Range | 30V-600V |
| DC Current Test Range | - |
| Ground Resistance Test Range | - |
| Operating Mode | - |
| Testable Parameters | 绝缘电阻 |
| Voltage Test Range | 1000V/2500V/250V/500V |
