37117015
37117015
ПроизводительTESTBOY
Партномер производителя37117015
ОписаниеInstrumentation/Meter TESTBOY 37117015
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прибор для проверки безопасности |
| Производитель | TESTBOY |
| Вес | 1 |
| Type | 多合一 |
| Display Type | 数字式 |
| Test Mode | - |
| Insulation Resistance Test Range | 40-200GΩ |
| AC Output Voltage Range | 400V/40V/4V/700V |
| Leakage Current Test Range | - |
| Frequency Measurement Range | 400Hz/400kHz/40Hz/40kHz/4MHz/4kHz |
| AC Current Test Range | 400mA/40mA |
| Resistance Test Range | 400kΩ/400Ω/40MΩ/40kΩ/4MΩ/4kΩ |
| DC Output Voltage Range | 1000V/400V/400mV/40V/4V |
| DC Current Test Range | 400mA/40mA |
| Ground Resistance Test Range | - |
| Operating Mode | - |
| Testable Parameters | 绝缘电阻 |
| Voltage Test Range | 1000V/250V/500V |
