37117326
37117326
ПроизводительTESTBOY
Партномер производителя37117326
ОписаниеInstrumentation/Meter TESTBOY 37117326
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прибор для проверки безопасности |
| Производитель | TESTBOY |
| Вес | 1 |
| Type | 绝缘电阻 |
| Display Type | 数字式 |
| Test Mode | - |
| Insulation Resistance Test Range | 0.25-2000MΩ |
| AC Output Voltage Range | 600V |
| Leakage Current Test Range | - |
| Frequency Measurement Range | - |
| AC Current Test Range | - |
| Resistance Test Range | 200Ω |
| DC Output Voltage Range | - |
| DC Current Test Range | - |
| Ground Resistance Test Range | - |
| Operating Mode | - |
| Testable Parameters | 绝缘电阻 |
| Voltage Test Range | 1000V/250V/500V |
