37118038
37118038
ПроизводительTESTBOY
Партномер производителя37118038
ОписаниеInstrumentation/Meter TESTBOY 37118038
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прибор для проверки безопасности |
| Производитель | TESTBOY |
| Вес | 1 |
| Type | 多合一 |
| Display Type | 数字式 |
| Test Mode | - |
| Insulation Resistance Test Range | 0-5TΩ |
| AC Output Voltage Range | 50V-750V |
| Leakage Current Test Range | - |
| Frequency Measurement Range | - |
| AC Current Test Range | - |
| Resistance Test Range | - |
| DC Output Voltage Range | 50V-1000V |
| DC Current Test Range | - |
| Ground Resistance Test Range | - |
| Operating Mode | - |
| Testable Parameters | 漏电流/绝缘电阻 |
| Voltage Test Range | 1000V/2.5kV/250V/500V/5kV |
