UMH11N
UMH11N
Производительamsem
Партномер производителяUMH11N
ОписаниеTransistors/Thyristors amsem UMH11N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые транзисторы |
| Производитель | amsem |
| Вес | 0.028 |
| Power Dissipation (Pd) | 150mW |
| Transistor Type | 2 NPN-Pre-Biased |
| Resistor Ratio | 1 |
| Collector Current (Ic) | 100mA |
| Collector-Emitter Breakdown Voltage (Vceo) | 50V |
| Input Resistor | 10kΩ |
| Collector-emitter voltage (Vceo) | 50V |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| Current - Collector(Ic) | 100mA |
| Number | 2 NPN (Pre-Biased) |
| Output Voltage(VO(on)) | 300mV |
