HP3000-AD000-HD08R
HP3000-AD000-HD08R
ПроизводительHynetek
Партномер производителяHP3000-AD000-HD08R
ОписаниеMotor Driver ICs Hynetek HP3000-AD000-HD08R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Hynetek |
| Вес | 0.049 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 7ns |
| Fall Time | 9ns |
| Propagation Delay tpHL | 22ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 5A |
| Propagation Delay tpLH | 22ns |
| Peak Output Current(source) | 5A |
| Quiescent Current(Iq) | 260uA |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~30V |
